Sme TREK FELLOWS

Sme tu, aby sme pomohli plniť vaše sny, pretože plnenie vašich snov je našou prácou snov.

Sme kamaráti, horali, sprievodcovia. Budeme vašimi parťákmi aj mentormi na trekoch, či na expedíciách. Pripravujeme pre vás akcie vo svetových veľhorách aj v našich krásnych Tatrách. 

Skúsenosti 

Obaja máme mnoho rokov skúseností v horách, či už na trekoch, horolezeckých výstupoch, alebo športových projektoch. Trávenie všetkého voľného času v horách a sprevádzanie kamarátov či horských nadšencov v tomto prostredí sa nám stalo profesiou. Sme tu aby sme naše skúsenosti odovzdávali ďalej, či na vysokohorských trekoch, expedíciách, alebo na rôznych horských kurzoch v našich krásnych domácich horách. 

Profesionalita, bezpečnosť, vzdelanie

Veríme, že pohyb v horách by mal byť v prvom rade bezpečný. Preto každý z nás, kto vás bude v horách sprevádzať, je skúsený horal s profesionálnym medzinárodnám horským vzdelaním. Toto vzdelanie je ukončené medzinárodnou licenciou Union of International Mountain Leader Asociations. Každý náš sprievodca má skúsenosti s nadmorskou výškou, prvou pomocou, záchranou v horách, navigáciou, lavínovou problematikou, meteorológiou, pohybom v horskom teréne, prácou s lanami a lezeckým materiálom a množstvom ďalších horských disciplín.

Spoľahlivosť

V Nepále aj v Pakistane spolupracujeme so spoľahlivými a roki overenýmim lokálnymi partnermi, ktorí spravia všetko čo je možné pre vaše potreby a bezpečosť. Prirodzene s ohľadom na možnosti krajiny, dané podmienky a pod. 

Mišo Gabriž

Mojou doménou je lezenie vo vysokých horách. Zúčastnil som sa mnohých expedícií v Pamíre, Himalájach aj v Karákorame. Naposledy som stál v júli 2019 na Rocky summite Broad Peaku (8039 mnm) v Pakistane.

Študoval som grafický dizajn va VŠVU v Bratislave a dlhé roky pôsobil v prestížnych reklamných agentúrach v Bratislave a Prahe a som držiteľom mnohých svetových cien za kreativitu. Celoživotná láska k horám ma však priviedla k povolaniu medzinárodného horského sprievodcu UIMLA.
Takisto sa venujem trailovému behu, skialpinizmu, vht, lezeniu a vôbec všetkému čo sa dá podnikať v horách. 

Viac o mne

adresa

TREKFELLOWS s.r.o.
Bjornsonova 5
811 05 Bratislava

Mišo Gabriž +421944338168
Miro Žiak +421949208209

sledujte nás

napíšte nám

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.